Komorové pece KITTEC / Pece CT LINE:

Komorová pec pre výpal keramiky CT 90-3 je lacnou, zato veľmi kvalitné alternatívou trojstranne vykurované pece s vykurovacími elementmi tradične inštalovanými na keramických trubkách. Vychádza z vonkajšej konštrukcie pece CL 100.
Komorová pec pre výpal keramiky CT 130-3 je lacnou, zato veľmi kvalitné alternatívou trojstranne vykurované pece s vykurovacími elementmi tradične inštalovanými na keramických trubkách. Vychádza z vonkajšej konštrukcie pece CL 140.
Komorová pec pre výpal keramiky CT 180-3 je lacnou, zato veľmi kvalitné alternatívou trojstranne vykurované pece s vykurovacími elementmi tradične inštalovanými na keramických trubkách. Vychádza z vonkajšej konštrukcie pece CL 210.

 

Komorová pec pre výpal keramiky CT 120-5 je lacná, zato veľmi kvalitná alternatíva päťstranné pece vykurované pece s vykurovacími elementmi tradične inštalovanými na keramických trubkách. Vychádza z vonkajšej konštrukcie pece CL 140.
Komorová pec pre výpal keramiky CT 160-5 je lacná, zato veľmi kvalitná alternatíva päťstranné vykurované pece s vykurovacími elementmi tradične inštalovanými na keramických trubkách. Vychádza z vonkajšej konštrukcie pece CL 210.
Komorová pec pre výpal keramiky CT 250-5 je lacná, zato veľmi kvalitná alternatíva päťstranné vykurované pece s vykurovacími elementmi tradične inštalovanými na keramických trubkách.


ZGViOT